Překlady her ze série Civilization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015)

+2
Khalashnikovf
prudislav
6 posters

Goto down

Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015) Empty Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015)

Příspěvek  prudislav Wed 15 Jul 2015, 21:11

Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015) CFSZdvnVIAAkoW-


prudislav

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015) Empty Překlad

Příspěvek  Khalashnikovf Tue 06 Oct 2015, 08:10

Blíží se vydání datadisku... óóóóó, Všemocný Jetro, zhostí se váš tým zas a opět překladu a dovede ho k dokonalosti? bounce

Khalashnikovf

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 17. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015) Empty Překlad

Příspěvek  Jetro Wed 07 Oct 2015, 13:32

Ahoj, díky za hezký oslovení, dám si ho na vizitku Very Happy
Osobně do překladu Rising Tide nejdu, celkově Beyond Earth mě zklamalo, skoro nic jsem neodehrál (oproti Civ 5), takže nemá smysl, abych se mořil u dalších stovek normostran. Navíc mám rozdělané dva jiné překlady - Invisible Inc. a Darkest Dungeon -, které bych chtěl konečně doklepnout.

Jetro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 21. 10. 10

https://civilization5cz.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015) Empty Re: Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015)

Příspěvek  Khalashnikovf Wed 07 Oct 2015, 14:05

Jetro napsal:Ahoj, díky za hezký oslovení, dám si ho na vizitku Very Happy
Osobně do překladu Rising Tide nejdu, celkově Beyond Earth mě zklamalo, skoro nic jsem neodehrál (oproti Civ 5), takže nemá smysl, abych se mořil u dalších stovek normostran. Navíc mám rozdělané dva jiné překlady - Invisible Inc. a Darkest Dungeon -, které bych chtěl konečně doklepnout.

Smutný to den pro všechny milovníky Civ série. A zrovna tenhle RIsing Tide z toho udělá konečně pořádnou hru Sad

Khalashnikovf

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 17. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015) Empty Překlad

Příspěvek  Gulop Fri 09 Oct 2015, 13:35

Khalashnikovf má pravdu, tohle dlc hru výrazně upraví, na steamu už sbírá kladná hodnocení. Byla by fakt škoda, kdyby chyběla čeština, na kterou už jsme při hraní této hry zvyklí. Pěkně prosíme.... Sad

Gulop

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 02. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015) Empty Re: Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015)

Příspěvek  Smrtka GT Sat 10 Oct 2015, 09:14

Smutná zpráva... Xcom 2 vyjde až někdy v únoru, StarCraft 2 tradičně bez češtiny, óoo díky Blizzarde a jediná hra na kterou jsem se těšil že mi ukrátí vánoční večery budu muset přelouskat se slovníkem v ruce... Děkuji za info, je to veliká škoda, ale naděje umírá poslední, třeba časem se dočkáme...

Smrtka GT

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 18. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015) Empty Překlad

Příspěvek  Khalashnikovf Sat 10 Oct 2015, 12:16

Dejte tomu chvíli, třeba se nějakého oznámení dočkáte cheers

Khalashnikovf

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 17. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015) Empty Překlad

Příspěvek  Robin_WH Sun 11 Oct 2015, 17:12

Rising Tide jsem vyzkoušela. Přináší několik zajímavých vychytávek a lepší hratelnost, i když na té diplomacii by pořád měli zabrat, je nějaká zavšivená chybami.
Takže bych byla ochotna se toho zase pustit, ale spíš opět jako pomocná překladatelka. Dala jsem se do denního studia VŠ a k tomu mám poloviční úvazek na DPČ, takže moc času nemám. Kdybych to měla dělat sama, bude to na hodně dlouho.

Robin_WH

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015) Empty Re: Rising Tide datadisk na BE(Podzim 2015)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru