Překlady her ze série Civilization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

spuštění pod Direct X 10 & 11

3 posters

Goto down

spuštění pod Direct X 10 & 11 Empty spuštění pod Direct X 10 & 11

Příspěvek  alibuba Fri 10 Feb 2012, 11:37

Nevíte někdo, proč mi najednou nejde hra spustit v Direct X 10 & 11? Celou dobu mi to šlo úplně v pohodě a teď najednou asi před týdnem už mi to hlásí (Requires Service Pack 2 or greater) Idea

Po pravdě jsem z toho poněkud zmaten, neboť patch na hru mám aktuální, ovladače na grafárnu také, Win 7SP1 jsou také aktuální a nikde jsem nezaznamenal, že by vyšel nějaký service pack pro Direct X 11...

alibuba

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 14. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

spuštění pod Direct X 10 & 11 Empty Re: spuštění pod Direct X 10 & 11

Příspěvek  hadgim Mon 27 Feb 2012, 19:24

Musíš si stáhnout SP2 popř. 3 na Win XP nebo rovnou přejdi k 7 :-)

hadgim

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 27. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

spuštění pod Direct X 10 & 11 Empty Re: spuštění pod Direct X 10 & 11

Příspěvek  alibuba Tue 28 Feb 2012, 16:50

hadgim napsal:Musíš si stáhnout SP2 popř. 3 na Win XP nebo rovnou přejdi k 7 :-)

Myslím, že jsem celkem jasně napsal, že mám Win7SP1 a na ně vyjde SP2 až někdy v půlce roku. Very Happy Tudíž mi zůstává záhadou confused , jaký SP2, to po mě vlastně chce? Na Direct X? Tam, ale také žádný nevyšel, alespoň pokud vím... Crying or Very sad Crying or Very sad

alibuba

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 14. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

spuštění pod Direct X 10 & 11 Empty Re: spuštění pod Direct X 10 & 11

Příspěvek  hadgim Tue 28 Feb 2012, 21:17

Já jsem normálně de*il, 2x jsem to četl a pokaždé jsem viděl, že máš XP, sorry, tak to samozřejmě nic nestáhneš. Omlouvám se Laughing

hadgim

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 27. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

spuštění pod Direct X 10 & 11 Empty Re: spuštění pod Direct X 10 & 11

Příspěvek  Penten Mon 23 Apr 2012, 21:20

alibuba napsal:Nevíte někdo, proč mi najednou nejde hra spustit v Direct X 10 & 11? Celou dobu mi to šlo úplně v pohodě a teď najednou asi před týdnem už mi to hlásí (Requires Service Pack 2 or greater) Idea

Po pravdě jsem z toho poněkud zmaten, neboť patch na hru mám aktuální, ovladače na grafárnu také, Win 7SP1 jsou také aktuální a nikde jsem nezaznamenal, že by vyšel nějaký service pack pro Direct X 11...

Zkus jestli ti windows nehodil Compabality Mode...(Pravý, vlastnosti, kompabalita...)

Penten

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 23. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

spuštění pod Direct X 10 & 11 Empty konečné řešení

Příspěvek  alibuba Wed 30 Oct 2013, 14:30

Čirou náhodou jsem znovu zkusil hodit dodat do strýčka Googla a najednou se mi podařilo najít řešení.


Ano, je to v režimu kompatibility, ale samotného Steamu, nikoliv hry. Stačilo si nastavit Steam na režim kompatibility Vista SP2 a ejhle, najednou to funguje.Laughing Laughing 

alibuba

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 14. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

spuštění pod Direct X 10 & 11 Empty Re: spuštění pod Direct X 10 & 11

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru