Překlady her ze série Civilization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letecké útoky

Goto down

Letecké útoky Empty Letecké útoky

Příspěvek  Dergon Sun 03 Jul 2011, 18:41

Dobrý den,

mám podezření, že jsou ve hře vadně udělány letecké útoky. Když dám stíhači povel k Průletu, tak ho vykoná, shodí na nepřítele bomby, ale nezpůsobí mu to žádné zranění. Sám zraněn je. Při klasickém bombardování je vše ok. Co hůř. Když na mě letí nepřítel s bombardérem a atomovou bombou, tak ho ničím nezničím.Utok opakoval 3x na jedno město - u něj jsem měl mobilní SAM i protiletecké dělo, ve měste přichystanou tryskouvou stíhačku s povelem Přepad (nepřítel na mě letěl se starým bombardérem) a nikdo nic neudělal. Je to tak schválně, že se nedá sestřelit letadlo s atomovkou? Jestli ano, tak je smutné, že proti takové zkázonosné zbrani není obrana.

Děkuji za odpověď.


Tak jsem si to potvrdil. I v modech. Nepřátelský letecký útok nelze nijak zastavit, pouze se brání napadená jednotka. Můj letecký útok naráz sestřelí nepřátelské protiletecké dělo nebo mobilní SAM. Jestli máte někdo kontakt na vývojáře, mohli by jste jim to prosím někdo sdělit? Děkuji.

(zkoušeno na verzi 1.0.1.275)

Dergon

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru