Překlady her ze série Civilization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolik % je hotovo?

+97
Whitecat007
Mortdanius
lubko
petrgsxgsx
50koruny
charliegraphics
RoyRob
Jarino
mirrekk259
HopicekCZ
kubino
michalaltmi
bafalik
hp555
Decker
StinkerJunky
Eridias
diamondcz
lester555
Dalt
weafyr
mirec
EmperorNight
guccio
PCgameSlayer
Bacil
BgDestroy
Reitak
Sanny
alikalix
Gorschach
Ludwa
CheeStR
Johny19822
MARNOW
Argo37
mrk
morrelo
Badalandabad92
FiFi
Mr.Bong
Los Desperados
Marv
Robin_WH
hacker_linux_
MarkKiss
smoukys
Biba Audio
Zidyski
StandaSDN
klokanb
Jiri
garias
Bartyx
Sierpe
Jaroslav
Toxicity
Ath
mshaky
robbiman
Caius
toomi
revos
Socirel
cukco
Gerny
elChujko
plevel123
bakterius
Foorrssee
stepanik456
zdenekzzzz
okurecnik
Boorecek
steko
Mii-san
warszava
xwing
OndrejVasicek.cz
Hudson161
Maajo
patriot13
jakub.vacek
zloun
film01
duji
Tambor
marbon
Jooker
sareth
anonymouse
cwkfreedom
Deffus
Prochy
exi
chett
Honza Oslizlo
101 posters

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  Maajo Tue 20 Mar 2012, 09:53

Ja mám komplet GOTY CIV5 + all DLC (aj tie dve čo vyšli po GOTY verzii), rád by som uvítal češtinu aj do zbytku Smile každopádne hodnotím preklad za výborný, chybička hrásy je akurát že to ešte nie je ešte komplet.

Maajo

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  Hudson161 Fri 30 Mar 2012, 14:10

A mohl bys tu GOTY a ty všechny dlc někam uploadnout? Nebo aspoň hodit odkat, kde jsi to stáhl? moc díky

Hudson161

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 30. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  OndrejVasicek.cz Sat 26 May 2012, 13:12

Zdravím překladatele
tento víkend je na steamu Civka na vyzkoušení a tak jsem si ji stáhl a zkouším. Zároveň je na ni také sleva 75%, což už bych bral. Byl jsem vášnivý hráč trojky i čtverky, které jsem si užil jen díky vzniklým češtinám. Jsem "poctivý" typ hráče, který hltá každé slovo a civilopedie pro mě byla super věc, takže asi tušíte, kam bude otázka směřovat.
Vypadá to nějak s dopřekladem civilopedie? Co tam koukám tak je toho hodně nepřeloženého a odrazuje mě to od hraní. Na jednu stranu by bylo fajn, kdyby se alespoň přeložili důležité věci mimo historické zajímavosti. To by dovolilo alespoň hrát hru.
Na druhou stranu čtení historických zajímavostí mě hodně baví, protože se člověk doví spoustu nových věcí tak nějak zábavnou formou.

Proto bych se rád zeptal, zda plánujete dopřeložit civilopedii, do jaké úrovně a zhruba kdy, abych viděl, zda má cenu si civku koupit.

Díky za odpvoěď.

OndrejVasicek.cz

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty zlava na STEAMe

Příspěvek  xwing Sat 26 May 2012, 20:50

Ahojte.
Tiez som podlahol zlave na STEAMe a hned som si kupil verziu "Game of the year"
Tiez hrajem civku uz prvej verzie len preto, ze vzdy bola na nu cestina.
Takze rad pockam na komplenty preklad CIV 5 a vopred pekne dakujem za preklad tejto genialnej hry.

Peter

xwing

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 24. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  OndrejVasicek.cz Sat 26 May 2012, 23:04

Tak jsem ti včil nějakou chvíli hrál a bohužel ta angličtina vyskakuje i u základních stránek, které vyskakují tutorialu, čili to nejsou jen doplňkové věci ale základní mechaniky Sad Takže hraní asi budu muset odložit, než bude čeština kompletní.
Snad tedy bude, nezbývá mi než věřit a čekat.

OndrejVasicek.cz

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  exi Sun 03 Jun 2012, 13:55

OndrejVasicek.cz napsal:Tak jsem ti včil nějakou chvíli hrál a bohužel ta angličtina vyskakuje i u základních stránek, které vyskakují tutorialu, čili to nejsou jen doplňkové věci ale základní mechaniky Sad Takže hraní asi budu muset odložit, než bude čeština kompletní.
Snad tedy bude, nezbývá mi než věřit a čekat.
To je nesmysl, zakladni hra je prelozena komplet. Chybi "pouze" neco pres polovinu Pedie. Problem vidim v aplikaci cestiny na neodpovicajici verzi hry.

exi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  OndrejVasicek.cz Sun 03 Jun 2012, 15:18

šak ano. Mluvím od stránkách civilopedie, které vyskakují hned v uzákladní hře. Čili ne něco zanořeného, ale rovnou třeba vyskočí poradce, nabídne tři odkazy a polovina z nich jsou v civilopedii anglicky, což je docela blbé, protože když se tam popisuje nějaká mechanika hry nebo důležitá budova či jednotka a technologie, tak jaksi nemůžu hrát, když nevím co to znamená.
Ono pointa je v tom, že ta civilopedie není jen něco navíc, ale je to pořeba k normálnímu hraní.
Já tu nijak nekritizuju, jen narovinu říkám že pro řadu hráčů polovina civilopedie neznamená hurá, je polovina, ale sakva, polovina chybí.

OndrejVasicek.cz

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  exi Sun 03 Jun 2012, 20:43

OndrejVasicek.cz napsal:šak ano. Mluvím od stránkách civilopedie, které vyskakují hned v uzákladní hře. Čili ne něco zanořeného, ale rovnou třeba vyskočí poradce, nabídne tři odkazy a polovina z nich jsou v civilopedii anglicky, což je docela blbé, protože když se tam popisuje nějaká mechanika hry nebo důležitá budova či jednotka a technologie, tak jaksi nemůžu hrát, když nevím co to znamená.
Ono pointa je v tom, že ta civilopedie není jen něco navíc, ale je to pořeba k normálnímu hraní.
Já tu nijak nekritizuju, jen narovinu říkám že pro řadu hráčů polovina civilopedie neznamená hurá, je polovina, ale sakva, polovina chybí.
Mechanika je ve hre tak primitivni, ze se da v pohode pochopit stylem pokus/omyl a neni treba si o ni neco cist sahodlouze v pedii. Vsechny dulezite vlastnosti budov a jednotek jsou ukazany primo v interface hry a jsou tudiz v cestine. Jinymi slovy, ne, pedie neni nutna k normalnimu hrani, coz ti potvrdi stovky lidi, kteri si tu cestinu stahli, a jestli je tohle pro tebe duvod, proc nehrat, tak se naprosto zbytecne sam ochozujes o hru.
Mozna kdybys mi poslal screen obrazovky, ktera je podle tebe tak kriticky dulezita, mozna bych se lepe vzil do tveho problemu.

exi

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  xwing Mon 04 Jun 2012, 12:03

Chlapi, nema cenu sa dohadovat.
Jasne ze mat komplet Civilopediu prelozenu by bolo super.
Ja tiez rad cerpam informacie z pedie aj ked nie su az tak potrebne k hre, ale uz len preto, zeby to bolo prelozene, by som si to rad vsetko precital nativne v cestine, ako kazde slovo lustit cez nejaky slovnik a zabije to celu atmosferu hrania. Tam sa totiz clovek dozvie vela dejepisnych informacii, ktore si bezne clovek neprecita. Wink
Na druhej strane chapem, ze urobit komplet predklad pedie je na dlhy cas a najhorsie na tom je, ze upada aj ten pociatocny entuziazmus, inac by to uz mohlo byt davno prelozene.
Ja by som rad pomohol v preklade, ale kedze som trochu skor narodeny, tak v skole ma anglictinu neucili a z ruskeho jazyka uz toho tiez moc neviem. Wink
Takze asi by som to prekladal stylom "google translator" a potom to nejako upravoval, ale urcite by tam bolo velmi vela slov s inym vyznamom a to by som bol uplne strateny. A navyse som si vsimol, ze su tam texty v .XML subore a to ja by som sa bal editovat, aby som nieco nepo*toto Wink

xwing

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 24. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  Jetro Thu 14 Jun 2012, 18:31

Nebojte, preklad neni mrtvy. Zase se na to podivam a pokusim se neco vic prelozit. Aktualizoval jsem procenta na prvni strance, jelikoz neco malo pribylo, ale stale toho je jeste pozehnane.

Jetro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 21. 10. 10

https://civilization5cz.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  xwing Thu 14 Jun 2012, 22:33

Ahojte.
Tak tu mame novy update.
Verzia 1.0.1.674

Ak mozem pekne poprosit, upravit cestinu na tuto verziu ?
Vopred dakujem Smile

xwing

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 24. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  warszava Fri 15 Jun 2012, 21:36

Tiež by som chcel poprosiť o update češtiny na verziu 1.0.1.674. dnes som sa po dlhšej dobe vrátil k tejto hre a ani som si neuvedomil ako už som tam mal nový update a čeština fuč. Crying or Very sad

warszava

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 25. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  Jetro Sat 16 Jun 2012, 10:38

Nova verze cestiny bude na 99 % pripravena na pondeli. Od posledniho updatu uplynulo pul roku, takze tech textovych zmen tam je docela dost.

Jetro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 21. 10. 10

https://civilization5cz.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  Jetro Mon 18 Jun 2012, 18:15

Jak jsem slibil, tak take cinim - nova verze cestiny na aktualni patch je na prvni strance.

Dobra zprava pro milovniky cteni v Civilopedii. Posledni tri dny jsem na to poradne sedl a prelozil cca 35 stranek textu. Zameril jsem se hlavne na ty zminovane herni koncepty (OndrejVasicek.cz muze slavit Smile), na ktere se odkazuji poradci predevsim ve vyuce (jde vlastne o kompletni druhou zalozky v Pedii pod nazvem Herni koncepty). Jeste zdaleka to neni vsechno (aktualne je prelozeno 12 z 21 bloku techto konceptu), ale uz by to pri hrani nemela byt takova anglicka holomajzna. Zbyvajici bloky si davam jako prioritu cislo jedna, takze v pristi verzi uz to bude prelozene vsechno. Jinak vsichni povinne v Civilopedii precist historii o Irokezech, protoze jsem se s tim docela moril, tak chci slyset, ze to za to stalo Smile

Jinak stale plati, ze pokud narazite na nejakou chybu nebo nesrozumitelny preklad, tak to muzete nahlasit. Staci par slov, abych dokazal chybu v textech najit.

Preji hezke hrani v cestine! Wink

Jetro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 21. 10. 10

https://civilization5cz.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  xwing Mon 18 Jun 2012, 20:37

WOW.... velke DAKUJEM.
Sice som to este nestiahol a neskusal, ale aj tak dakujem.
Ak mas ucet na PayPal, tak Ti urcite poslem nejake "dakovne" Very Happy

xwing

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 24. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  Jetro Mon 18 Jun 2012, 21:04

Ucet na PayPal mam - zdenek.spindler@gmail.com. Pokud opravdu neco posles, tak ti to velke dekuju posilam zpatky Smile A urcite to bude velmi zadouci motivace Wink

Jetro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 21. 10. 10

https://civilization5cz.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  xwing Mon 18 Jun 2012, 22:27

Tak to tam mas, len poplatok ztrhli zo sumy co som Ti poslal, tak to nebude taka gulata suma Smile

xwing

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 24. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  warszava Tue 19 Jun 2012, 00:42

Aj keď to moje ďakujem až tak priamo nepocítiš, ale aj tak ti veľmi ďakujem. Je radoasť zas si zahrať a rozumieť tej hre čím ďalej tím viac. Neprešiel som civilopediu celú ale klobúk dole je to kus roboty.

warszava

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 25. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  Jetro Tue 19 Jun 2012, 08:50

2xwing: Diky, cenim si toho Smile
2warszava: Kazde podekovani ci chvala je motivace pokracovat v prekladu Wink

Jetro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 21. 10. 10

https://civilization5cz.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Gods and Kings

Příspěvek  Mii-san Tue 19 Jun 2012, 16:24

Zdravím,jen jsem si tak říkal,že bych semka mohl napsat,jestli se bude překládat i nový datadisk Gods and Kings? Každopádně děkuju za odpověď

Milan

Mii-san

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 28. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  Jetro Tue 19 Jun 2012, 22:46

To je otazka... Smile

Jetro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 21. 10. 10

https://civilization5cz.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  xwing Wed 20 Jun 2012, 17:14

Myslim, ze by bolo dobre dokoncit preklad povodnej hry, popripade starsie DLC a az potom zacat s dalsim prekladom.
Proste pekne postupne.

xwing

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 24. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  Jetro Thu 21 Jun 2012, 15:20

Par cisel, abyste si udelali obrazek, jak je preklad Civilization V rozsahly (cisla jsou bez jakehokoli DLC).

Cely preklad cita 782,5 (normo)stranek textu, z cehoz je prelozeno 494 NS (tj. 63 %). Toto cislo se muze zdat pomerne nizke, ale 3/4 celkovych stranek tvori Civilopedie. Texty hry jsou prelozeny kompletne.
Preklad Civilopedie se aktualne nachazi na cisle 49,62 % (z 572 NS, ktere Civilopedie ma, je tedy prelozeno 284 stranek textu).

Jetro
Admin

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 21. 10. 10

https://civilization5cz.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  steko Fri 22 Jun 2012, 13:44

Ja som zato aby sa robila čeština na datadisk Gods and Kings. Táto čeština na pôvodnú hru bohate stačí. Vďaka za ňu.

steko

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Dodatek

Příspěvek  Boorecek Sat 23 Jun 2012, 21:01

Vím, že máte moc práce, ale i tak bych se chtěl zeptat. Kdy vyjde čeština na dodatek Gods and Kings aspoň přibližně? Díky moc
P.S - Doufám, že co nejdřív Smile

Boorecek

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 23. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolik % je hotovo? - Stránka 4 Empty Re: Kolik % je hotovo?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru