Překlady her ze série Civilization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čím to je ?

2 posters

Goto down

Čím to je ? Empty Čím to je ?

Příspěvek  im7212 Fri 27 Mar 2015, 11:50

Ahoj.Začnem asi tým,že moje PC spĺňa doporučené požiadavky pre hru CBE.Problémom je ako "technicky" postaviť stavebné projekty pre zvíťazenie v hre.Herne sa dopracujem až k možnostiam,kedy sa mi odkryjú vo výstavbe Maják,Myslící květina,či Brána odchodu (oslob.).Spĺňam podmienky dosiahnutia afinít,kliknem stavať stavebný projekt a nezoberie mi ani jeden z nich do výstavby.Či som na mape,alebo v meste,po kliknutí stavať sa objavia čierne kruhy na mape (kruhy,v ktorých boli predtým postavičky,že sa na políčkach pracuje alebo aj nie).
Zvíťazil som predtým v hre DUEL.Hral som hru,kde po 500. kole bez vyhodnotenia víťazstva hra pokračovala ďalej.Hral som to češtinou,aj v angličite.V pôvodnom nastavení hry,aj vlastnom nastavení.V posledne hranej hre UI postavila!!! Myslící květinu,pár kôl pred koncom 500. kola,ja som konečne po 500. kole zvíťazil.
Prečo však nemôžem postaviť vo výstavbe stavebný projekt neviem.Pomôže mi,prosím vás,niekto vyriešiť tento môj problém ?

im7212

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 05. 03. 15

http://im7212@atlas.cz

Návrat nahoru Goto down

Čím to je ? Empty Re: Čím to je ?

Příspěvek  Robin_WH Sat 28 Mar 2015, 10:57

musíš si vybrat místo, kde se tento projekt postaví - k tomu taky slouží ty černé kruhy u hexů, kliknutím na jeden z nich projekt postavíš.

Robin_WH

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 22. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Čím to je ? Empty Re: Čím to je ?

Příspěvek  im7212 Sat 28 Mar 2015, 15:06

Ďakujem Robin_WH za pomoc.

im7212

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 05. 03. 15

http://im7212@atlas.cz

Návrat nahoru Goto down

Čím to je ? Empty Re: Čím to je ?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru